Bleší trh a bazar v Ostravě Mariánských horách – Blešák Vlato – II

Po velmi dlouhé době jsem se opět dostal na Blešák Vlato v Ostravě Mariánských Horách, který jsem objevil před dvěma lety – Úžasný bleší trh/bazar v Ostravě Mariánských horách. Od mé poslední návštěvy se tenhle bleší trh / bazar rozrostl snad na dvojnásobek. Teď už tam najdete skutečně všechno. Pokud jste tam ještě nebyli – zajděte si tam – to se musí zažít. Pokud potřebuje NĚCO koupit (a nemusí to být nové; máte rádi vintage; …), tak se tu určitě zastavte … velmi pravděpodobně to najdete.

Facebookové stránky – Bleší trhy/prodej všeho druhu

Mapa, kde můžete Blešák Vlato najít.

Bleší trh už tvoří několik budov, přístřešků a velký dvůr – vyhraďte si na průzkum aspoň hodinu – ale raději dvě, protože prozkoumávání všech uliček a zákoutí sebere opravdu hodně času.

Nevím o žádném jiném podobném místě v Ostravě, kde by se prodávalo tolik věcí – nemáte nějaký tip?

7 komentářů u „Bleší trh a bazar v Ostravě Mariánských horách – Blešák Vlato – II“

 1. Dobrý den ,blešák je perfektní . Nestačí vám ani hodina ,ani hodina a půl … :)))) je fakt obří .. Nakoupila jsem spoustu super věcí na chalupu , i nábytek . Dokonce mi bylo vše dovezeno na místo …Personál úplně skvělý …prostě tohle nemá chybičku :))) Děkuji moc , už se těším na další návštěvu …S velkým díky , pro kluky , kteří přijeli …měli teda co dělat , aby se ke mně dostali,ale vše zvládli na 1 s *

  Odpovědět
  • vykupujete a odvážíte starší nábytek
   barva černá, 4 skřínky, konf.stůl, šatní skříň a velký příborník,CO MÁM PRO TO UDĚLAT

   Odpovědět
 2. Lepší bazar neznám,je to jako když jsme jako děti smejdili na starých půdách,prostě zapomenu sledovat čas,doporučuji,vyšetřit. si aspon1,5hodiny.

  Odpovědět
 3. Zdravím, pořád se ještě konají „blešáky“ v Mariánských horách…a kde to tam je a kdy se to koná.? 🙂
  děkuji za odpověď.
  Jana

  Odpovědět
 4. Dobrý den,pak je ještě u Sýkorová mostu na Moravské Ostravě bazary Měšec,prý mají 4 patra.Chystáme se tam s přítelkyní za 14 dní.

  Odpovědět

Napsat komentář