Úžasný bleší trh/bazar v Ostravě Mariánských horách

Včera jsem se dostal do naprosto skvělého místa – Blešák Vlato (Bendlová 9) – bleší trh/bazar, kde najdete opravdu libovolnou veteš od skříní po hrnečky, staré zapalovače, dvojkolák, knihy, … to se prostě musí vidět.

Podívejte se na jejich FB stránky (kde mají i spousty fotek věcí) a na pár fotek, které jsem tak pořídil já. Další fotky lze najít na starším článku Deníku – Galerie: Bleší trh v Mariánských Horách

Nechali jsme tam se ženou 400 kč … za svůj nejlepší úlovek považuji vodováhu Stanley, kterou jsem pořídil za 10 kč! Už se těším, že ji použiji v nějakém projektu, jako správný domácí kutil.

Pozn.: (aktualizace 7/2015) Od doby původního publikování tohohle příspěvku jsem na blešáku už byl několikrát a pořídil tam i originální dárky. Blešák se taky rozšířil do dalších budov.

Věcí je tam jako rytířů v Blaníku - nepočítaně
Věcí je tam jako rytířů v Blaníku – nepočítaně

Pozn.: (aktualizace 4/2016) Bazar se ještě více rozšířil – aktuální fotografie v novém příspěvku Bleší trh a bazar v Ostravě Mariánských horách – Blešák Vlato – II.

9 komentářů u „Úžasný bleší trh/bazar v Ostravě Mariánských horách“

 1. … blešák jsem si prošla a byla jsem nadšená , najdou se tam krásné originální umělecká dílka a předměty …odnesla jsem si skvělé úlovky ,které nebyl jinde k sehnání a byly k okamžitému užití …kdo hledá, najde … k tomu velmi ochotný ,milý a trpělivý personál … pro tvořivé jedince je to ráj.. věcí je tam spousta a uličky uzounké.. … není vhodné zajíždět s kočárkem, nevlezli by jste se a malé děti s sebou radši neberte, tam nemáte šanci je uhlídat, buď se Vám “ ztratí “ nebo něco rozbijí ,mohli by si i ublížit (mimo jiné,je tam spousta rozbitné keramiky a skla ) …. osobně se ze mě stala fanynka daného blešáku a příliš nerozumím některým předchozím komentářům

  Odpovědět
 2. zdravim mam nejake pc a komponenty a nabytek 2 obyvaci steny gauč 2 kresla konferak 2 pc stoly postel za kolik by jste to vykoupily dekuji

  Odpovědět
 3. Dobrý den, chtěla bych všem napsat dnešní zážitek jak zacházejí s kupujícími v blešáku Vlato.S dcerou jsme šli nakoupit vodítko pro psa. Jelikož jsme obě matky, tak jsme se svýma ratolestmi do blešáku šli s kočárky, nakoupily jsme a dcera šla jako první k pokladně. Já mezitím pustila ještě nějaké lidi před můj kočárek a než jsem došla ke kase, slyšela jsem nějakou hádku a zaslechla, jak paní pokladní moji dceři řekla, že je feťačka, já se dcery samozřejmě zastala neboť vím, že nikdy moje dcera nefetovala .Chtěla jsem provaz hodit k pokladně a odejít v tom se objevil pan Pavel, chlap, který může vážit kolem 150 kg a je zaměstnán v blašáku a bez varování mi dal vypalovačku, takovou, po které jsem lehla na zem.Potom jsem si všimla, že tento hromotluk shodil na zem kočárek, ve kterém spala moje 2,5 letá dcera. Já jsem mu řekla, že v kočárku je dítě a místo omluvy jsem dostala další bombu, která mi roztrhla ret. Mezitím další pracovnice zezadu napadla moji dceru a povolila ji na zem a i když moji dceru paní držela tak tento hromotluk kopal do bezbranné ležící dcery. Nakonec musela zasahovat policie, samozřejmě, že tento incident bude mít dohru, protože jsem přesvědčena, že chování zaměstnance Pavla je brutální především na mou bezbrannou 2,5 letou dceru. Pan by se měl nad sebou zamyslet!

  Odpovědět
  • Zajděte se tam podívat – nějaké kočárky jsem tam viděl, ale těžko říct … je tam několik budov krámů 🙂
   Ale místní personál má +/- představu, co všechno mají.

   Odpovědět
  • Tak to vám nepomůžu …

   1. já nic neprodávám
   2. v tom bazaru, o kterém píšu, jsem nic takového jako varná deska neviděl (ale raději si tam zajděte a zeptejte se)
   Odpovědět

Napsat komentář