Dodavatel energie – co dělat, když je to šmejd

Vzhledem k tomu, že můj předchozí příspěvek o energetickém dodavateli (teda vlastně zprostředkovateli) Česká Srovnávací s.r.o. (POZOR – Česká srovnávací s.r.o. – nabídka výhodné ceny elektřiny a plynu) je velmi sledovaný a komentáře pod ním obsahují velké množství životních příběhů a recenzí, zkusil jsem najít na internetu několik odkazů, kde můžete najít informace a pomoc s řešením situace …


Aktualizace

ERÚ odpověděl informativním vyjádřením na můj dotaz (založený na vašich komentářích a recenzích České srovnávací s.r.o. pod příspěvkem POZOR – Česká srovnávací s.r.o.) – čtěte v Elektro šmejdi – nabídka výhodné ceny elektřiny a plynu – pozice ERÚ a co dělat dál

Share

3 komentáře

  1. Ano jsou to klasičtí šmejdi. Mám stejnou zkušenost. Otázka je, jak můžou české dozorčí orgány dopustit toto odporné jednání, na které většinou doplatí důchodci, kteří chtějí každou korunku ušetřit.Toto není obchodní jednání, ale obyčejný hyenismus.

  2. Bohužel, jsem se nechala nachytat a podepsala!!!Teď mi poslali pokutu, jen klasickou poštou s fakturou na pokutu na částku 10.000,-Kč a do 6.3.2020 splatnost. Vlezli mi až do zaměstnání v pracovní dobu, neustále mi zdůrazňovali, že je to zdarma a nepovinné, nezávazné a jelikož jsem byla v nervech a stresu, jsem to bez přečtení a s důvěrou, v domnění, že je to jen takový průzkum veřejný aukce podepsala. Teď jsem nešťastná, jelikož jen tak 10.000,- Kč nemám a nechce se mi takovéto jednání podporovat!!!! Opravdu, bych byla ráda, jestli mi dá někdo vědět, jakým způsobem se mu podařilo třeba řešit tuto situaci v neprospěch těchto….. Děkuji a VARUJI před spolupráci s touto společností!!!!!

  3. Dobry den,
    Bohužel jsem se nechala zviklat během telefonátu od této podivné společnosti a dala jsem své údaje a souhlas s posláním smlouvy (či objednávky „k energeticé soutěži“), informací pro spotřebitele, plné moci.

    Nic z toho jsem zatím nepodepsala a nepodepíšu, ale mám obavu, aby po mně nechtěli penále za to, že nepodepíšu objednávku k energ. soutěži, s jejíž zasláním jsem souhlasila po telefonu. Když odmítnu kurýra, nic nepodepíšu, hrozí mi něco? Dekuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post comment